Zdrowy projekt biznesowy, czyli jak zadbać o swoje zdrowie, finanse i rozwój osobisty.

 

Świat pędzi nieubłaganie do przodu z całym postępem cywilizacyjnym, zarówno pod tym dobrym, jak i złym kątem. Głównymi wartościami dla współczesnego człowieka stało się zdrowie, finanse, rodzina i czas. Jednakże w dzisiejszych czasach ekonomicznych, bardzo ciężko jest zadbać o te wszystkie aspekty jednocześnie.

Wszyscy pragniemy być zdrowi i szczęśliwi. Jednak nie zawsze jest to możliwe we współczesnym świecie. Czy tego chcesz, czy nie, współczesny świat nadaje naszemu życiu niesamowite tempo. Dziś poniedziałek, jutro sobota i tak mija tydzień za tygodniem.

Nasze życie, to ciągła gonitwa pomiędzy pracą, domem, dziećmi i rozwiązywaniem codziennych problemów. Dlatego też wielu młodych ludzi czuje się zawczasu przytłoczonych życiem.

Wszystko jest jeszcze w miarę dobrze, dopóki jest zdrowie.  Kiedy jednak zaczyna szwankować i pojawiają się pierwsze problemy, stajemy przed prawdziwym wyzwaniem.zarabiaj na zdrowiu

Przychodzi ten moment, kiedy zaczynamy się zastanawiać dokąd tak naprawdę zmierzamy i czy tak ma wyglądać nasze życie, aż do emerytury?

Emerytury, której być może nigdy nie otrzymamy, a jeśli już, to czy da się za nią wyżyć?

Czy praca, którą wykonuję sprawia mi radość i satysfakcję, a może działalność gospodarcza, jaką prowadzę, jest biznesem mojego życia?

.

 

Większość osób na to pytanie odpowiada przecząco. Zdają sobie sprawę z niepewności etatu, trudów i wyzwań prowadzenia działalności gospodarczej. Wielu z nich pragnie zmian w swoim życiu, ale często nie podejmują żadnych działań, blokowani uczuciem strachu. Strachu przed nieznanym, brakiem perspektyw na nowy zawód, czy też brakiem wiary w to, że mogą pracować w zgodzie ze swoimi wartościami, robiąc to co kochają i zarabiając na swoich pasjach.

A jak jest z Tobą? Jesteś szczęśliwy i kochasz to co robisz? Dopisuje Ci zdrowie, tryskasz energią? Jak wygląda Twoja przyszłość, będziesz miał godną emeryturę?

Jeżeli chodź na jedno pytanie odpowiedziałeś NIEto czytaj dalej i …. 

zarabiaj na zdrowiu

Ostatnio pojawiły się na rynku nowe możliwości, dzięki którym możesz jednocześnie

zarabiaj na zdrowiu

Zyskać czas, zadbać o zdrowie i zapewnić sobie świetlaną przyszłość finansową.

 

Nie wiem czy wiesz, ale jest w Polsce firma, która od 1996 r. produkuje w 100% naturalnie zdrowe, pozbawione chemii kosmetyki. Kosmetyki, które właściciel tworzy z pasją i miłością. Kosmetyki, które poprawiają stan  zdrowia, a w szczególności skóry.

Kosmetyki, które w rzeczywistości są fitoregulatorami i oddziałują na komórki skóry aktywnymi biologicznie wyciągami z roślin leczniczych ( wg. Farmakopei Polskiej i EU), które stymulują i regulują metabolizm komórek skóry.

 

Jaka jest istotna różnica pomiędzy fitoregulatorami, a zarabiaj na zdrowiuobecnie stosowanymi kosmetykami, możesz zobaczyć obok, na zdjęciu.

arrow-304729_1280

 

 

 

 

Być może powiesz teraz „ Po co mi zdrowe kosmetyki, zdrowo się odżywiam, a to najważniejsze”.

Mylisz się w tym względzie i to bardzo.

Skóra człowieka jest największym organem wchłaniającym w organizmie. To poprzez nią najwięcej zanieczyszczeń absorbuje organizm. Stąd też u Ciebie różnego rodzaju wypryski, alergie, zaczerwienienia, świąd, które są tylko zewnętrznymi objawami.

Na nic się zdadzą, stosowane u Ciebie kuracje oczyszczające organizm, suplementacja, czy też inne zabiegi, które mają za zadanie poprawić stan Twojego zdrowia. Nie wiem czy jesteś świadom, że poprzez codzienne stosowanie kosmetyków, zawierających w swoim składzie cały arsenał chemiczny, na nowo wprowadzasz zanieczyszczenia do swojego organizmu i tym samym nie otrzymujesz oczekiwanych rezultatów. Ja do niedawna również popełniałam ten błąd.

Teraz tylko od Ciebie zależy, czy przejdziesz koło tego obojętnie, czy jednak coś z tym zrobisz.

Prawie każdy mówi, że niewiele może zmienić na tym świecie, że tak niewiele od niego zależy, a za swoje niepowodzenia obarcza rząd, polityków, producentów, zanieczyszczone środowisko itd…

A tak naprawdę, każda zmiana zaczyna się od pojedynczego człowieka, od jego świadomych wyborów,tego co chce jeść, gdzie kupować, co oglądać, kogo słuchać.

TAK, CIEBIE to też dotyczy!

Teraz, jak mało kiedy, masz szansę dokonać wyboru jak możesz żyć: Ty, Twoje dzieci i Twoja rodzina.

W szczególności kiedy NIGDY NIE BYŁO TO TAK PROSTE JAK TERAZ !!

 

JEŚLI TWOJA DECYZJA JEST NA” TAK „, TO  Czytaj dalej i SPRAWDŹ czy ten PROJEKT MOŻE TOBIE POMÓC w strefie zdrowia, finansów, czy też wolnego czasu.

 

Pragnę przedstawić Ci WYJĄTKOWĄ pod każdym względem  firmę…ORGANIC LIFE

 

Organic Life, to firma, która postawiła sobie za cel, zadbanie o ludzi w trzech obszarach : zdrowotnym, finansowym oraz rozwoju.

W tym celu stworzyła pierwszy i jedyny na świecie program lojalnościowy nowej generacji w którym zarabia każdy.

Aby zacząć zarabiać, wystarczy tylko, że zmienisz swoje nawyki zakupowe, a firma Cię za to wynagrodzi.

JAK TO DZIAŁA ?

System co miesiąc w konkursie konsumenckim CASHBACK, nalicza punkty lojalnościowe od Twoich zakupów, oraz od zakupów osób, którym poleciłeś sklep Organic Life.

 

zarabiaj na zdrowiu

 

 

 

Każdy naliczony punkt w Twoim wirtualnym portfelu to równowartość 1 zł.

Zarobione pieniądze otrzymujesz poprzez wypłatę na kartę Mastercard lub w postaci 50% rabatu na zakupy dokonane w kolejnym miesiącu.

 

KARTA

 

Tak więc widzisz, zarabianie pieniędzy nigdy nie było prostsze, 17% z grupy, plus Twoje 10% trafia do Twojego wirtualnego portfela. Portfela z którego zawsze możesz wypłacić.

A za co to?

Wystarczy, że się umyjesz, wyczyścisz zęby, wklepiesz balsam i polecisz znajomym. Pieniędzy tak zarobionych nigdy nie stracisz, są Twoje, są gwarantowane. Jedyny warunek to zakup za 25 pkt miesięcznie ( około 70 zł).

Jeżeli jednak myślisz, o naprawdę dużych pieniądzach, gdyż 300, 500, czy też 1000 zł miesięcznie to dla Ciebie za mało,  firma przygotowała dla Ciebie coś specjalnego….

PROGRAM CASHBACK+

 

Jest to program dla tych, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie, uzyskać niezależność finansową lub  marzą o otwarciu biznesu, lecz do tej pory przeszkodą były wysokie koszty.

Program Cashback + poprzez niewielką inwestycję pozwoli Ci stać się prawdziwym biznesmenem, liderem i zarabiać pieniądze, których górną granice, wyznaczyć może tylko Twoja wyobraźnia.

Program ten, jest programem biznesowym i wymaga jednorazowej inwestycji w pakiet aktywacyjny, co pozwoli Ci  zarabiać, aż na 5 sposobów.

Firma Organic Life stworzyła naprawdę unikalny program zarobkowy, w którym zarabia 100% osób.

W którym zakupy własne, to tylko 25 pkt program cashback, 50 pkt pakiet aktywacyjny, 75 pkt pakiet premium.

Oprócz tego, firma stawia na silną edukację z rozwoju osobistego i przywództwa, poprzez szereg licznych szkoleń online jak i stacjonarnych.

Co najważniejsze, tu nikt nie pozostaje sam sobie. Stanowimy jedną wielką rodzinę, rodzinę ludzi pozytywnie nastawionych do życia, których misją jest nie tylko zmiana swojego życia, ale także innych ludzi.

Jeśli widzisz, że ten projekt może być dla Ciebie, może zmienić coś w Twoim życiu i pragniesz do Nas dołączyć, jako klient programu Cashback lub jako partner biznesowy kliknij w poniższy przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której wpisz swój najlepszy adres email.

Otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne informacje oraz pomoc w rejestracji i dalszym działaniu.

zarabiaj na zdrowiu

 

Odważ się na współpracę i osiągnij zdrowie oraz dobre finanse z nami.

Podobało się ? Podziel się !

klikając w wybrany baner społecznościowy