Witaj .

Mam na imię Aneta. Na tym blogu pragnę podzielić się z Tobą moim życiem, moimi marzeniami i pasjami.

  Pragnę Ci pokazać  w jaki sposób  wyrwać  się z beznadziejności prozy życia ,  jak poprzez pracę nad własnym rozwojem osobistym , zdrowotnym możesz osiągnąć w życiu wszystko o czym tylko zamarzysz.  Zmienić swoją pracę , wyjść z największej zapaści zarówno finansowej jak i emocjonalnej.

Przez 22 lata prowadziłam własną firmę.  Kilkanaście lat  interes miał się bardzo dobrze, jednak w ostatnich latach na skutek zmian gospodarczych wszystko zaczęło się sypać. Czułam wypalenie zawodowe i beznadziejność na każdym kroku. Doszło do tego że pracowałam po 16 godzin dziennie, bez odpoczynku na święta ,o urlopie nie wspominając. Paradoksalnie ilość przepracowanych godzin nie przedkładała się na finanse, wręcz przeciwnie.    Praca którą kochałam zaczęła być ciężarem, w domu byłam tylko gościem przez co cierpiała moja rodzina, brak czasu na hobby, wypoczynek i wszystkie inne przyjemności powodował dodatkowe frustracje.

Długo  nie widziałam dla siebie żadnych  innych perspektyw. Firma upadała ,a praca na etacie wcale mi się nie uśmiechała.  Zaczęłam poszukiwać własnej drogi życiowej. Jednym z  pierwszych aspektów było skupienie się na rozwoju osobistym. I tak po woli poprzez własną przemianę zaczynałam dostrzegać światełko w tunelu.  Pewnego dnia przyszedł  taki moment ,w którym dostrzegłam możliwości jakie w chwili obecnej oferuje nam świat i Internet.

Właśnie tu w Internecie znalazłam dla siebie odpowiednią alternatywę ,która odmieniła moje życie, zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej. Internet okazał się tym miejscem gdzie mogę doskonale zarabiać nie martwiąc się o obecną sytuację ekonomiczną. Pracuję w zaciszu własnego domu współpracując z firmą,która daje mi odpowiednie narzędzia i produkty. 

  Jeżeli Ty drogi czytelniku również pragniesz dokonać jakichkolwiek zmian w swoim życiu zapraszam Cię  do wspólnej podróży .

Nie stanie się to od razu, ale aby dokonać jakiejkolwiek zmiany potrzeba wykonać najpierw ten pierwszy krok. Tym pierwszym krokiem, być może ,będzie zostanie czytelnikiem mojego bloga i w przyszłości partnerem biznesowym.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Aneta Augustyn

 

Podobało się ? Podziel się !

klikając w wybrany baner społecznościowy