W dzisiejszym wpisie pragnę podzielić się z Tobą wrażeniami z pewnego wydarzenia.

Wydarzenia , które okazało się być jednym z najważniejszych w moim życiu. Tym wydarzeniem był mój udział w II Exclusive Event  Servaq zorganizowanym w Warszawie.

Muszę tu nadmienić ,iż to był mój pierwszy taki udział ,w takim wydarzeniu. Jechałam na to wydarzenie z bardzo mieszanymi uczuciami, tym większymi ,iż praktycznie do końca nie byłam zdecydowana czy wziąć w nim udział.

Myślałam:

-po co tam jechać,

-też mi coś –wystąpi kilku prelegentów, którzy powiedzą kilka zdań , które gdzieś tam już słyszałam  przy okazji ich medialnych wystąpień .

-kawał drogi, 5 godzin w podróży itd.

W ostateczności posłuchałam głosów znajomych ,z którymi mam przyjemność współpracować, którzy są moimi mentorami ,min. Asi Sitarz, Grzegorza Ciupka, Jacka Oskiery , którzy gorąco polecali takie spotkania argumentując ,iż to zmieni mój sposób myślenia i  jeżeli poważnie myślę o Marketingu Internetowym ,to muszę tam być.

Powiem krótko –mieli rację .

Wydarzenie to ,było najlepszą rzeczą jaka ostatnio mnie spotkała. Atmosfery i klimatu jaki panował nie da się opisać ani opowiedzieć,  to trzeba po prostu przeżyć.

Miałam okazję poznać osobiście ludzi ,których do tej pory mogłam podziwiać ,lub też im się przyglądać z drugiej strony komputera. Ludzi  którzy  do tej pory wydawali mi się nieosiągalni, których uważałam, iż są kimś niedostępnym, okazali się być ludźmi bardzo ciepłymi  , otwartymi na nowe kontakty i znajomości.

Historie jakie   opowiedzieli nie miały sobie równych. Największe wrażenie zrobiło na mnie wystąpienie Mariusza Siejaka , który opowiedział wzruszającą historię swojego życia. Historię tego, kim był i gdzie doszedł. Wystąpienie jego wywołało niejedną łzę wzruszenia i owacje na stojąco.

Bardzo wiele osób zostało docenionych i wyróżnionych. Kilka z nich odebrało swoje pierwsze samochody. Niekwestionowaną gwiazdą był Sławek Luter i   Przemek Szczęch ,bezkonkurencyjny profesjonalista, który udowodnił ,że wytrwałością i ciężką pracą można w 5 lat osiągnąć niebywały sukces w mlm-ie.

Oprócz licznych wyróżnień odebrał  Mercedesa klasy C. Te dwie osoby ,pomimo ich  licznych sukcesów cechuję niebywała skromność i prostota.

Wracałam zmęczona, ale z głową pełną nowych pomysłów i inspiracji do dalszego działania . Na evencie usłyszałam  słowa , które utwierdziły mnie ,że podążam w dobrym kierunku. Kierunku ,którego droga prowadzi do nowego życia   . Pomimo tego, że droga daleka i wiele przede mną pracy, wiem gdzie zmierzam .   Dysponuje nowoczesnymi narzędziami ,które bardzo ułatwiają mi pracę i pomoc moich mentorów.

Następny event   w czerwcu i już teraz oczekuje go z niecierpliwością.

Podobało się ? Podziel się !

klikając w wybrany baner społecznościowy