Zarabiaj na zdrowiu, zmień oblicze świata

Zarabiaj na zdrowiu, zmień oblicze świata

Świat pędzi nieubłaganie do przodu z całym postępem cywilizacyjnym, zarówno pod tym dobrym, jak i złym kątem. Głównymi wartościami dla współczesnego człowieka stało się zdrowie, finanse, rodzina i czas. Jednakże w dzisiejszych czasach ekonomicznych, bardzo ciężko jest zadbać o te wszystkie aspekty jednocześnie.

Wszyscy pragniemy być zdrowi i szczęśliwi. Jednak nie zawsze jest to możliwe we współczesnym świecie. Czy tego chcesz, czy nie, współczesny świat nadaje naszemu życiu niesamowite tempo. Dziś poniedziałek, jutro sobota i tak mija tydzień za tygodniem.

Nasze życie, to ciągła gonitwa pomiędzy pracą, domem, dziećmi i rozwiązywaniem codziennych problemów. Dlatego też wielu młodych ludzi czuje się zawczasu przytłoczonych życiem.

czytaj dalej
#ZAPYTAJGARYEGO- Recenzja książki

#ZAPYTAJGARYEGO- Recenzja książki

ZapytajGaryego-brud i chmury

#ZAPYTAJGARYEGO to książka, która ostatnio wpadła mi w ręce i od pierwszych stron zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Pełna motywujących i inspirujących treści, twardych danych, strategii , informacji gotowych do wdrożenia w marketingu i social mediach.

Napisana w formie pytań i odpowiedzi przez Garyego Vanerchuka amerykańskiego przedsiębiorcę, który zbudował swoją silną markę osobistą w oparciu o dostępne narzędzia takie jak Facebook, Twitter, Yuoutobe. Za pomocą tych mediów stworzył zaangażowane społeczności Internautów, którzy w większości zamienili się w jego fanów i klientów.

W tej książce dzieli się z czytelnikami sprawdzonymi strategiami i taktykami marketingowymi. Mówi o rozwoju i wzroście platform społecznościowych oraz podaje sposoby tworzenia przykuwających uwagę treści. Jak sam pisze, do tych spostrzeżeń doszedł nie tylko jako przedsiębiorca , ale także jako przywódca, menedżer oraz mąż i ojciec.

ZapytajGaryego-Kim jest Gary?

czytaj dalej
Jak prowadzić skuteczny marketing na Facebooku

Jak prowadzić skuteczny marketing na Facebooku

Jak prowadzić skuteczny marketing na Facebooku, takie pytanie zadaje sobie coraz więcej firm.

Facebook jest obecnie największą, najbardziej popularną, najtańszą i najprostszą w sposobie komunikowania się, siecią socjalną, z największą liczbą użytkowników. Ponad 1,6 miliarda ludzi na całym świecie. Jest to 1,6 miliarda potencjalnych klientów.

Na Facebooku możesz łatwiej, niż gdzie indziej dotrzeć i kontaktować się ze swoim doskonałym prospektem. FB ma ku temu masę przydatnych narzędzi, dzięki którym możesz dokładnie znaleźć idealnego klienta, nawiązać z nim relacje, kontaktować się z nim kiedy chcesz i robić codziennie sprzedaże. Łączy się z urządzeniami mobilnymi, tak więc do jego obsługi, nie potrzebujesz już komputera, laptopa, tabletu, wystarczy smartfon. Facebook oferuje najprostszy, najtańszy i najszybszy sposób sprzedaży.

Wiele firm dostrzegło ten potencjał i zaczęło bardzo intensywnie korzystać z tej formy reklamy. Nie zawsze jednak z oczekiwanym i pożądanym rezultatem, jakim jest sprzedaż .Problemem jaki zrodził się w chwili obecnej, jest dotarcie i zainteresowanie swoją ofertą tych wszystkich ludzi, którzy korzystają z Facebooka. W dzisiejszych czasach rynek przesycony jest reklamą, która na wyścigi oferuje coraz to lepszej jakości produkty, usługi. Potencjalny klient nie zwraca już uwagi na taką formę reklamy

-I tu rodzi się pytanie-

-Jak się przebić i wyróżnić ?

czytaj dalej
Marketing sieciowy-  alternatywnym źródłem zarabiania

Marketing sieciowy- alternatywnym źródłem zarabiania

Marketing sieciowy- alternatywnym źródłem zarabiania?

Nad takim pytaniem zastanawia się coraz częściej niejedna osoba. Jedni są zachwyceni tym tematem, inni się śmieją i mówią, że to piramida, są także i tacy, którzy przyglądają się z boku i zastanawiają, czy nie zająć się tą formą zarabiania.

-A jak jest faktycznie?

Czym jest marketing sieciowy i czy warto się nim interesować?

Świat się zmienił, świat pędzi, czy tego chcesz czy nie. Tych, do których to nie dociera, czekają ciężkie czasy. To co w dziedzinie mediów liczyło się jeszcze sześć miesięcy temu, dziś już może być nieaktualne. Podobnie jest z pracą etatową.

czytaj dalej

Zarabianie w Internecie – Fakty i Mity

W dzisiejszym wpisie postaram się odpowiedzieć na pytanie jak to jest z tym zarabianiem w Internecie, co jest faktem, a co mitem. Wiele osób zastanawia się czy można zarobić w Internecie, a jeśli tak, to jak to zrobić?  Nasze społeczeństwo w zdecydowanej większości... czytaj dalej

Czy Twój Biznes jest już w Internecie?

Czy Twój Biznes jest już w Internecie?

Twój biznes krok po kroku

Czy wiesz, że Internet to czwarte medium, które opanowało współczesny świat?

Jeszcze kilkanaście lat temu nie do pomyślenia było, że zakupy można będzie robić inaczej niż tradycyjnie. Życie współczesnego człowieka w porównaniu do tego z ubiegłego wieku jest pełne luksusu i wygodnictwa. Nie trzeba praktycznie wychodzić z domu, aby zrobić zakupy. W Internecie można kupić wszystko, poczynając od podstawowych produktów spożywczych na mieszkaniach, samochodach i biletach lotniczych kończąc.

czytaj dalej
Czy dzięki Internetowi można  dokonać zmian w swoim życiu?    Dowiedz się tego z wywiadu jaki przeprowadziła Joanna Sitarz z Anetą Augustyn

Czy dzięki Internetowi można dokonać zmian w swoim życiu? Dowiedz się tego z wywiadu jaki przeprowadziła Joanna Sitarz z Anetą Augustyn

Do niedawna byłam przedsiębiorcą, takim tradycyjnym, działającym stacjonarnie, czyli of-line. Prowadziłam firmę handlowo-usługową. Jednak ze względu na szereg różnych okoliczności , zarówno osobistych jak i ekonomicznych przyszedł czas, że trzeba było ją zamknąć. Nie przyszło mi to z łatwością, miałam wiele obaw i dylematów. Z obserwacji wiem ,że jest dużo takich osób, które również stoją na rozdrożu swojego życia; pragną zmienić prace, której nie cierpią , a się boją , lub też ją straciły , chcą dorobić do swojej pensji ale nie wiedzą jak ,lub też mają po prostu kłopoty finansowe i brak pomysłu na dodatkowe dochody. Miałam podobną sytuację …..

Jak sobie z tym poradziłam?…..

Zapraszam do obejrzenia wywiadu jaki ze mną przeprowadziła Joanna Sitarz…a jeżeli nie lubisz oglądać 🙂 …specjalnie dla Ciebie zrobiłam transkrypt tego wywiadu, który znajduje się poniżej nagrania ….

czytaj dalej

Jak jedno wydarzenie zmieniło moją mentalność

W dzisiejszym wpisie pragnę podzielić się z Tobą wrażeniami z pewnego wydarzenia.

Wydarzenia , które okazało się być jednym z najważniejszych w moim życiu. Tym wydarzeniem był mój udział w 2 Evencie Servaq zorganizowanym w Warszawie.

Muszę tu nadmienić ,iż to był mój pierwszy taki udział ,w takim wydarzeniu. Jechałam na to wydarzenie z bardzo mieszanymi uczuciami, tym większymi ,iż praktycznie do końca nie byłam zdecydowana czy wziąć w nim udział.

Myślałam:

czytaj dalej

Mój pierwszy dzień !

Jestem bardzo dziś podekscytowana i lekko oszołomiona.
Po kilku nieudanych próbach nareszcie czuję ,że ruszam do przodu ,tak naprawdę. Jestem świeżo, po pierwszym szkoleniu o wykorzystaniu narzędzi do zarabiania w Internecie . Prowadzący, których do tej pory mogłam oglądać tylko w necie: Grzegorz Ciupek ,Przemek Szczęch i Mariusz Siejak, stanęli na wysokości zadania ,przekazali mega wiedzę, wykazując wiele cierpliwości i zrozumienia ,nie dając przy tym nikomu odczuć ,że odstaje swoimi umiejętnościami od innych.
Grupa jaka zgromadziła się na Rzeszowskim szkoleniu ,okazała się być wspaniała. Byli ludzie z zaawansowaną wiedzą, jak i całkowici laicy, którzy jak mówili o sobie, potrafią tylko włączyć komputer. Wszyscy czuli się jednak komfortowo dzięki prowadzącym , którzy poprzez swoje profesjonalne podejście i jednocześnie prostotę, sprawili, że atmosfera była wprost cudowna.

czytaj dalej

Darmowy Prezent Dla CIEBIE- POBIERZ!-Już TERAZ!

cellulit

„Jak Za Pomocą Trzech Prostych Technik Zaprogramować Się Na Osiągnięcie SUKCESU„

Najnowsze wpisy

Podobało się ? Podziel się !

klikając w wybrany baner społecznościowy